نظریات

4 thoughts on “نظریات

 1. noorali hakimi

  yak salam khas baray bozrgani ka en safa kheli mofed ra ejad karda wa waqyen az kasan ka dar pesh bord en safa hamkari me konand tashkori me konam wa arezo darom ta mawzohat taza ra dar safa nashr koned

  Reply
 2. Rahim

  با عرض احترام و پاس ادب به همه دست اند کاران محترم سیمای شغنان!
  آروزو دارم هر یک شما تن صحت ، دل بیغم و زندگی پر از شادی و نشاط و دور از گزند روزگار را در بر داشته باشید.و یک سلام و احترام خاص به مسئول و همکاران بیرون مرز سیمای شغنان !
  گرامیان عزیز خواستم عرض بدارم که شغنان یگانه اهالی است که در حدود 97 % مردم هر دو طبقه آن از بهر علم دانش بهره مند استند اما بد بختانه چالش ها فرارو در کشور داره آهسته آهسته سویه علمی عزیزان مان را کاسته میسازد.پس چه باید کرد؟؟ نظرات؟؟
  نظر شخصی من، برای اینکه بتوانیم علمیت ما را تقویت بخشیم و نگذاریم که مثل دیگران جوانان ما از دست فقر و بیکاری رو به مواد مخدر و یا هم به جنگ ها خانمان سوز فعلی در کشور رجوعت پیدا کنند باید به نظر من اگر یک گزینه دیگری که او عبارت از (اطلاع رسانی شغنلی ) است در چوکات عناوین سیمای محترم شغنان جای داده شود و معلومات ها را جع به شغل بودجوی در کشور را روزانه در ان جای داده شود و جوان و نجوانان بتوانند از آن در سرتاسر شغنان و کشور باز رسسی نماید و حد اقل از جریان ها مدارک شغلی دولتی و موسیسات آگاهی حاصل نماید بنظرم بهتر خواهد شد.
  من میخواهم منحیث یک جوان و تازه فارغ از دانشگاه این کار را تحت عنوان “مدیریت منابع بشری” تنظیم و روزمره به ادره سیمای شغنان بفرستم تا هم مصدر خدمت و هم اطلاع رسانی برای جوانان باشد. من این کار را از خاطر بیکاری خود نمیگویم ،چون به فضل خداوند پاک خودم دارنده شغل استم در بنیاد محترم آقاخان ولی تمام هم نشینان ، بالا و پاینتر از آن را که روزانه همه ما و شما مشاهده کرده میتوانیم از دست بیکاری در کشور رنج میبرند.

  تشکر
  با محبت
  رحیم نظر-مسول پروگرام انکشاف منابع طبیعی بامیان- پروان در بنیاد اقاخان

  Reply
 3. Mirza ALi Wasiq

  Hi,

  As I have posted on your Facebook timeline, I got to getter Shughani singers and we are going to conduct a traditional concert in Kabul. this concert will release by one of the local medias. in order to conduct this concert we need financial support. I hope you will share my message with all Shughnanies who are living in Canda to support us.
  if you can share me your email address or Skype to send you the proposal.
  Skype. mirza.ali.wasiq

  Reply
 4. N.S. Paikar

  استاد سالک عزیز

  سروده خیلی ها نغز، با معنی و آموزنده برای آنانی که تا هنوز با بینش خردورزانه نه رسیده و دشوار است تا برسند.

  با ادای احترام

  پیکار

  Reply

Leave a Reply